FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2312243
FurMark (VK) Submitted by CF3R on Feb 22, 2026 @ 20:48:02 | | SCORE | 6410 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1700 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1458-4038 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 44 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP |
|---|
|