
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2318641
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 24, 2026 @ 11:25:40 | | SCORE | 4563 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock Challenger Arc A580 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A2 - SUB: 1849-6003 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| max power | 152 W |
|---|
|