
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2335023
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Feb 28, 2026 @ 01:28:01 | | SCORE | 6493 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock Arc B580 Steel Legend |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6020 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8531 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 164 W |
|---|
|