
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2395990
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 14, 2026 @ 05:46:24 | | SCORE | 2080 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 171 MHz - max: 2556 MHz |
|---|
| max power | 305 W |
|---|
|