FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2398740
FurMark (VK) Submitted by CF3R on Mar 14, 2026 @ 17:32:23 |
| SCORE | 24370 |
|---|
| FPS | 405 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8509 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1950 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RTX 5090 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-416F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2190 MHz - max: 2588 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|