
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2400322
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 15, 2026 @ 01:01:57 | | SCORE | 3916 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2746 MHz - max: 2896 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (331 W) |
|---|
|