
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2416093
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 18, 2026 @ 19:04:45 | | SCORE | 5866 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel Arc B580 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 8086-1100 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 2400 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 139 W |
|---|
|