
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2418121
FurMark Knot (VK) Submitted by RockLin on Mar 19, 2026 @ 09:09:20 | | SCORE | 2836 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 245KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 7377-1301 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 2686 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 88 % TDP (278 W) |
|---|
|