
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2424477
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 20, 2026 @ 20:36:27 | | SCORE | 908 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6700K CPU @ 4.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1458-4074 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1838 MHz - max: 2116 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (164 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 530 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-1912 - SUB: 1462-7A16 - REV: 6 |
|---|
|