FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2427763
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 21, 2026 @ 15:35:13 |
| SCORE | 8414 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 5060 Ti Infinity 3 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1569-F328 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2250 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|