
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2428420
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 21, 2026 @ 17:59:38 | | SCORE | 980 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 10B0-2482 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (267 W) |
|---|
|