
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2428565
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 21, 2026 @ 18:35:06 | | SCORE | 2655 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-6850K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5080 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89DE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 2828 MHz - max: 3196 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (333 W) |
|---|
|