
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2429113
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 21, 2026 @ 21:09:36 | | SCORE | 2554 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2932 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (331 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
|