
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2430479
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 22, 2026 @ 06:48:07 | | SCORE | 2258 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 7377-1301 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (333 W) |
|---|
|