FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2430828
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 22, 2026 @ 09:20:44 |
| SCORE | 10491 |
|---|
| FPS | 174 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 103C-8D41 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C59 - SUB: 103C-8D41 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 2056 MHz |
|---|