FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2432420
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 22, 2026 @ 16:01:36 |
| SCORE | 10389 |
|---|
| FPS | 173 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
| GPU1 | MSI RX 6900 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3952 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 64 MHz - max: 2064 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| max power | 283 W |
|---|