
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2434408
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 23, 2026 @ 03:05:32 | | SCORE | 868 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-8816 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1816 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (170 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|