FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2436820
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 23, 2026 @ 17:59:05 |
| SCORE | 4880 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B570 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | ASRock Arc B570 Challenger OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20C - SUB: 1849-6022 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2350 MHz |
|---|
| max power | 107 W |
|---|