FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2437107
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 23, 2026 @ 19:12:07 |
| SCORE | 4318 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5090 Suprim Liquid SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5300 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2888 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (605 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 89 W |
|---|