
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2437240
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 23, 2026 @ 19:48:50 | | SCORE | 419 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 3050 Strix OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2507 - SUB: 1043-8872 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 2010 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (133 W) |
|---|
|