
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2438287
FurMark Knot (VK) Submitted by Novachrono on Mar 24, 2026 @ 02:23:47 | | SCORE | 2644 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 4070 Ti Gaming OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 1458-40C6 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 94 % TDP (265 W) |
|---|
|