FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2438678
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 24, 2026 @ 06:00:24 |
| SCORE | 4453 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5090 Suprim Liquid SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5300 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1178 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (575 W) |
|---|