
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2439168
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 24, 2026 @ 10:13:41 | | SCORE | 529 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU X5670 @ 2.93GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 3842-6183 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1608 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (152 W) |
|---|
|