
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2439543
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 24, 2026 @ 12:07:41 | | SCORE | 932 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2487 - SUB: 1458-4073 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1838 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (160 W) |
|---|
|