FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2439625
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 24, 2026 @ 12:35:45 |
| SCORE | 373 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1462-3281 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 2038 MHz |
|---|
| max power | 67 % TDP (134 W) |
|---|