
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2440491
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 24, 2026 @ 16:45:54 | | SCORE | 1663 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) 140V GPU (16GB) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.318 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 258V |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel Arc 140V |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-64A0 - SUB: 1043-1F63 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6987 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|
|