
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2441033
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 24, 2026 @ 18:56:40 | | SCORE | 2516 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2730 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (362 W) |
|---|
|