
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2443476
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 12:13:36 | | SCORE | 2108 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 10DE-1794 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 2490 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (305 W) |
|---|
|