
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2443528
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 12:32:32 | | SCORE | 504 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 10DE-1536 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (158 W) |
|---|
|