FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2443556
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 12:41:03 |
| SCORE | 860 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.57 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2697 v2 @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1462-3602 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1874 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (287 W) |
|---|