
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2444454
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 16:37:06 | | SCORE | 524 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2334 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 705 MHz - max: 2364 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|