FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2445044
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 18:53:50 |
| SCORE | 1135 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 10B0-F329 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (178 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1787-2398 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 31 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 6 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 31 °C |
|---|
| max power | 11 W |
|---|