
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2445240
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 19:42:25 | | SCORE | 3775 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5080 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89D7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 2678 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 79 % TDP (282 W) |
|---|
|