FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2445939
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 25, 2026 @ 23:36:43 |
| SCORE | 3389 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 4090 GameRock OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1569-F296 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (450 W) |
|---|