FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2447347
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 26, 2026 @ 11:28:31 |
| SCORE | 1274 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.83 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7945HX with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F18 - SUB: 1462-14D1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 502 MHz - max: 2386 MHz |
|---|
| max power | 136 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) 610M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-14D1 - REV: D8 |
|---|