
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2448664
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 26, 2026 @ 17:54:51 | | SCORE | 2229 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1458-40BD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 780 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (335 W) |
|---|
|