FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2449391
FurMark (VK) Submitted by ColeTF on Mar 26, 2026 @ 21:28:26 |
| SCORE | 7883 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A5 - SUB: 1849-6006 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6913 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 10DE-147D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|