FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2449790
FurMark (VK) Submitted by dfvdv on Mar 27, 2026 @ 00:17:32 |
| SCORE | 5904 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-1492 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6629 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 650 MHz |
|---|
| max power | 34 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 1462-1492 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1800 MHz |
|---|