FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2451528
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 27, 2026 @ 13:41:36 |
| SCORE | 4702 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B87 - SUB: 1458-4188 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 922 MHz - max: 2896 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (604 W) |
|---|