
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2452096
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 27, 2026 @ 16:13:58 | | SCORE | 1309 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1462-3896 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (308 W) |
|---|
|