FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2452361
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 27, 2026 @ 17:09:45 |
| SCORE | 1808 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (233 W) |
|---|
| GPU1 | DisplayLink USB Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E9-6000 - SUB: 37FC9-1006072 |
|---|