
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2454079
FurMark Knot (VK) Submitted by BrightPage on Mar 28, 2026 @ 03:19:51 | | SCORE | 2510 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 19DA-1765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 2812 MHz - max: 3180 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (381 W) |
|---|
|