FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2454831
FurMark Knot (GL) Submitted by rc on Mar 28, 2026 @ 09:06:04 |
| SCORE | 4617 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 5090 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-416F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2580 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 82 % TDP (486 W) |
|---|