FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2454938
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 28, 2026 @ 09:39:04 |
| SCORE | 2346 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Pentium(R) CPU G4400 @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 4080 SUPER Gaming OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1458-4140 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 510 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-1902 - SUB: 1565-3114 - REV: 6 |
|---|