
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2457314
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 28, 2026 @ 19:20:27 | | SCORE | 7122 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-7E32 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1900 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5323 - REV: FF |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 169 MHz - max: 2204 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| max power | 286 W |
|---|
|