
|
FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 2458039
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 28, 2026 @ 22:50:12 | | SCORE | 5929 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 172F-3935 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8626 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2150 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|