FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2458067
FurMark (VK) Submitted by shanky on Mar 28, 2026 @ 23:01:18 |
| SCORE | 27309 |
|---|
| FPS | 452 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E07 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 103 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 5090 Suprim Liquid SOC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5300 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2438 MHz - max: 2678 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP |
|---|