FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2458247
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Mar 29, 2026 @ 00:14:36 |
| SCORE | 234 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) RaptorLake-S Mobile Graphics Controller |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.311 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1043-20BD - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 29 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1043-20BD - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 47 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 210 MHz - max: 2370 MHz |
|---|