FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2459099
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Mar 29, 2026 @ 07:40:03 |
| SCORE | 196 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.30 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400 CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 3842-6253 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.30 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1354 MHz - max: 1633 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC8 - SUB: 17AA-370A - REV: 3 |
|---|