
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2461673
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 29, 2026 @ 19:44:55 | | SCORE | 1481 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3982 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (419 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 111 W |
|---|
|